Law&Tax Consulting - Sukces Uprawomocniony, Kursy na Aplikacje

Kompleksowe uslugi szkoleniowe - Kursy na Aplikacje, Szkolenia, Kursy jezykowe

Menu:

Newsletter

Chcesz otrzymywał najnowsze informacje o kursach? Podaj swój adres email

Formularz zapisania newslettera

Kontakt

biuro@law-tax.pl
Tel. +48 (22) 257 09 50
Tel. +48 698 615 215
Tel. +48 698 615 212
Fax +48 (22) 257 09 51

Ilość wizyt 51598

Kursy na aplikacje - Opinie

Kursy na aplikacje

Opinie uczestników kursu

 • Kurs przeprowadzony wzorcowo, materiał bardzo przydatny.

  Janek

 • Dostałam się na aplikację radcowską:-). Powiedziano mi w OIRP, że jestem jedyną osobą zagraniczną w całej historii Izby (18 lat). Bardzo dziękuję całemu zespołowi wykładowców Law&Tax. Ten kurs bardzo dużo mi pomógł.

  Hoa Le-Aiken

 • Dla mnie kurs był powtórką z 5 lat nauki. Zdałam z wynikiem pozytywnym egzamin na aplikację notarialną.  Jestem bardzo zadowolona z kursu, był dla mnie mobilizacją do nauki.

  Iwona

 • Uzyskałem 197 pkt w teście na aplikację radcowską :) Szkolenie w Państwa firmie dla mnie miało kluczowe znaczenie, przede wszystkim biorąc pod uwagę zaległości oraz fakt, iż studia kończyłem już jakiś czas temu. Pozwoliło ogarnąć cały materiał, jak też osiągnąć wysoką motywację.

  Marcin

 • Bardzo dziękuję za kurs, który na pewno pomógł mi w uzyskaniu pozytywnego wyniku na aplikację notarialną. Moim zdaniem egzaminy były wyjątkowo trudne w tym roku na wszystkie aplikacje, o czym świadczy odsetek osób, którym udało się osiągnąć wymagany próg dobrych odpowiedzi. Wiem, że dużo zawdzięczam temu, że uczestniczyłam w organizowanym przez Państwa kursie. Na pewno pomógł mi ten kurs w przygotowaniu merytorycznym ale przede wszystkim była to dla mnie ogromna mobilizacja do wcześniejszego powtarzania wymaganego materiału.

  Kinga

 • Dostałam się na aplikację adwokacką i co więcej osiągnęłam najlepszy wynik w całej łódzkiej Izbie Adwokackiej. A co do uczestnictwa w kursie... na pewno uzyskałam tam kilka dobrych rad, które pomogły mi w nauce.

  Magdalena z Łodzi

 • Udało mi się dostać na aplikację adwokacką. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do egzaminu. Z pewnością wiele wyniosłem z Państwa zajęć. Uczestnictwo w kursie zdecydowanie pomogło mi powtórzyć cały materiał w bardzo krótkim czasie.

  Sebastian

 • Dostałam się na upragnioną aplikację adwokacką. Muszę przyznać, że kurs pomógł mi w zmuszeniu się do systematycznej nauki.

  Anita

 • Brałam udział w kursie w marcu, czyli na długo przed egzaminem jednak dzięki temu że na kursie odświeżyłam cały podstawowy materiał łatwiej mi było potem douczyć się szczegółów przed samym egzaminem. Egzamin zdałam i uzyskałam dobrą ilością punktów. Kurs był pomocny a kadra prowadząca jest bardzo miła i profesjonalna.

  Zosia

 • Dostałem się na aplikację notarialną ;) Kursy były dobrym motywatorem i dobrą powtórką materiału.

  Filip

 • Uzyskałam pozytywny wynik egzaminu na aplikację radcowską.

  Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w kursie organizowanym przez LTC, ponieważ pozwolił on na szybkie powtórzenie materiału i usystematyzowanie wiedzy z poszczególnych przedmiotów.

  Kasia


© copyrights by Law&Tax 2007 - 2016                                                   Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Projekt i wykonanie Semacom

katalog stron